Używane Volvo z gwarancją producenta

Używane Volvo z gwarancją producenta

Jako pierwsi w Polsce oferujemy gwarancję producenta na używane Volvo mające nie więcej niż 5 lat. Wybierz auto idealne dla siebie. Do wyboru ponad 600 sprawdzonych modeli Volvo. Zostaw dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać samochód.

Volvo Selekt - Wybrane Samochody Używane

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Jako pierwsi w Polsce oferujemy gwarancję producenta na auta używane mające nie więcej niż 5 lat. Dlatego masz pewność, że kupujesz Volvo, które jest w stanie idealnym. Każde auto w programie Volvo Selekt przeszło wielopunktową kontrolę przeprowadzoną zgodnie z najwyższymi standardami oraz posiada aktualne oprogramowanie. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie kosztów napraw, dostęp do usługi Assistance oraz możliwość wymiany wybranego Volvo w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km od chwili zakupu.

MOŻESZ ZMIENIĆ ZDANIE

Każde auto kupione w programie Volvo Selekt możesz wymienić w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km za darmo na inne o nie mniejszej wartości.

BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE

Jako pierwsi w Polsce oferujemy fabryczną, roczną gwarancję od Volvo dla aut, mających mniej niż 5 lat. Zakres gwarancji jest identyczny jak w przypadku fabrycznie nowego Volvo. Dla aut starszych proponujemy ubezpieczenie kosztów napraw, które chronią̨ wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne przez minimum 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Gwarancja lub Ubezpieczenie Volvo Selekt obowiązują̨ w krajach całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii, dzięki czemu możesz cieszyć́ się̨ spokojem, gdziekolwiek jesteś́.
WAŻNE: Pojazdy powinny być serwisowane zgodnie z harmonogramem przeglądów przez autoryzowany serwis Volvo. Niezastosowanie się do tego może spowodować unieważnienie niniejszej gwarancji. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wymagań serwisowych swojego Volvo, skontaktuj się ze sprzedawcą.

GWARANCJA NAWET DO 3 LAT

Stawiamy na jakość i niezawodność Volvo Selekt. Dlatego teraz oferujemy Państwu możliwość przedłużenia standardowej 12 miesięcznej gwarancji na samochód Selekt nawet o kolejne 2 lata, w zależności od jego wieku. Zgadza się — dzięki nowej rozszerzonej gwarancji fabrycznej Volvo na używane samochody Volvo Selekt możesz jeździć nawet 1095 dni nie martwiąc się o nieprzewidziane koszty naprawy Twojego samochodu. Gwarancję można zakupić tylko przy odbiorze samochodu. Na samochody Volvo Selekt udzielamy przedłużonej gwarancji w cenie już od 3137 zł*. * Cena z VAT dla Volvo V40 i V40 Cross Country na 24 miesiące.

ROCZNE ASSISTANCE

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu masz zagwarantowaną pomoc na terenie całej Unii Europejskiej. Nieważne, czy złapiesz gumę, czy przydarzy Ci się wypadek. W trasie czy w domu – zawsze możesz liczyć na Assistance Volvo Selekt.

WNIKLIWIE SPRAWDZONE SAMOCHODY

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo – tak aby Twoje auto było zawsze w 100 procentach Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych Dealerów Volvo, możesz mieć pewność, że Twoje przyszłe używane Volvo będzie w idealnym stanie.

TWOJE VOLVO MA DLA NAS WARTOŚĆ

Przeprowadź rynkową wycenę swojego w naszym salonie i skorzystaj z jednej z wielu możliwości: - Odsprzedaj nam swoje Volvo - Zamień swoje Volvo na nowszy model - Zyskaj dopłatę do nowego modelu Volvo

UMOWA SERWISOWA

Jeżeli wraz z zakupem używanego Volvo zdecydujesz się zawrzeć Umowę Serwisową Volvo, zyskasz pewność, że odtąd Twoje auto będzie serwisowane w najlepszy możliwy sposób – przez przeszkolonych techników Volvo korzystających wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Podstawowa obsługa techniczna obejmuje: - olej, filtr oleju oraz usługę ich wymiany - węglowy filtr kabinowy oraz usługa jego wymiany Umową serwisową możesz objąć od 1 do 3 przeglądów.