Volvo Selekt

Volvo Selekt

Najrozsądniejszy sposób zakupu wysokiej jakości używanego samochodu Volvo.

Volvo Selekt - Wybrane Samochody Używane

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Program Volvo Selekt to najkorzystniejszy sposób, by kupić używane Volvo. Obejmujemy nim tylko te samochody, które są w najlepszym stanie. Upewniamy się, że są jak nowe, dzięki wielopunktowej kontroli przeprowadzanej zgodnie z najwyższymi standardami Volvo. A na koniec – instalując najnowsze oprogramowanie – sprawiamy, że stają się jeszcze lepsze. Całość uzupełniają ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja, usługa Assistance oraz możliwość wymiany wybranego Volvo w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km od chwili zakupu – wszystko dla Twojej satysfakcji.

SATYSFAKCJA I ZAUFANIE

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wybrany przez Ciebie samochód z oferty Volvo Selekt w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Dlatego każde Volvo kupione w programie Volvo Selekt możesz w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km za darmo wymienić na inne o nie mniejszej wartości.

BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE

Tylko autoryzowani Dealerzy Volvo mogą̨ zaoferować fabryczną gwarancję od Volvo lub ubezpieczenie kosztów napraw, które chronią̨ wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne minimum przez 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Gwarancja Volvo Selekt jest dostępna tylko dla samochodów Volvo, które mają mniej niż siedem lat i przejechały mniej niż 150 000 km (od daty pierwszej rejestracji) w momencie zakupu od dealera Volvo Selekt. Należy pamiętać, że pojazdy, które w momencie zakupu mają mniej niż pięć lat, są objęte gwarancją producenta Volvo, co oznacza że mogą korzystać z takiego samego zakresu ochrony jak samochód fabrycznie nowy. Wszystkie inne samochody, które mają mniej niż siedem lat, są objęte 12-miesięcznym ubezpieczeniem kosztów napraw. Gwarancja lub Ubezpieczenie Volvo Selekt obowiązują̨ w krajach całej Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii, dzięki czemu możesz cieszyć́ się̨ spokojem, gdziekolwiek jesteś́. WAŻNE: Pojazdy powinny być serwisowane zgodnie z harmonogramem przeglądów Volvo przez autoryzowany warsztat Volvo. Niezastosowanie się do tego może spowodować unieważnienie niniejszej gwarancji. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wymagań serwisowych Twojego Volvo, skontaktuj się ze sprzedawcą w celu uzyskania wyjaśnień.

GWARANCJA NAWET DO 3 LAT

Stawiamy na jakość i niezawodność Volvo Selekt. Dlatego teraz oferujemy Państwu możliwość przedłużenia standardowej 12 miesięcznej gwarancji na samochód Selekt nawet o kolejne 2 lata, w zależności od jego wieku. Zgadza się — dzięki nowej rozszerzonej gwarancji fabrycznej Volvo na używane samochody Volvo Selekt możesz jeździć nawet 1095 dni nie martwiąc się o nieprzewidziane koszty naprawy Twojego samochodu. Gwarancję można zakupić tylko przy odbiorze samochodu. Na samochody Volvo Selekt udzielamy przedłużonej gwarancji w cenie już od 2299 zł*. * Cena z VAT dla Volvo V40 i V40 Cross Country na 24 miesiące.

SPOKOJNA GŁOWA Z ROCZNYM ASSISTANCE

Dodatkowo każde Volvo z oferty Volvo Selekt objęte jest roczną usługą Assistance. I nie jest to zwykła pomoc drogowa. Dzięki naszemu ubezpieczeniu masz zagwarantowaną pomoc przez całą dobę 7 dni w tygodniu na terenie całej Unii Europejskiej. Nieważne, czy złapiesz gumę, czy przydarzy Ci się wypadek. Nieważne, czy jesteś w trasie, czy utknąłeś w domu. Zawsze możesz liczyć na Assistance Volvo Selekt.

PEWNOŚĆ DZIĘKI KOMPLEKSOWEJ KONTROLI

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo – tak aby Twoje auto było zawsze w 100 procentach Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych Dealerów Volvo, możesz mieć pewność, że Twoje Volvo jest ekonomiczne i bezpieczne.